top of page
Stůl s stetoskop

Partner in Life Science Industry

knowledge.png

Znalosti a expertíza

Neustále se vzděláváme a získáváme nové a cenné zkušenosti, které nám umožňují rozšiřovat naši expertízu a nabízet tak komplexní služby našim zákazníkům. 

healthcare-device.png

Moderní technologie

Našim cílem je dostat moderní technologie a prostředky ke všem pacientům, kteří je potřebují. A snažíme se jim poskytnout to nejlepší, co je k dispozici.

conversation.png

Komunikace

Zakládáme si na jasné a přímé komunikaci, na férovosti a dlouhodobé spolupráci. Cílem je spojit síly pro dosažení společného cíle budováním důvěry.

Kdo tedy jsme?

Cílem naší společnosti Archie Samuel je, aby nové přístupy, technologie a produkty vždy našly svou cestu k pacientům. Od roku 1995 pomáháme novým produktům a technologiím v oblasti péče o zdraví s uplatněním na trhu Evropské unie. Poskytujeme jednak odborné konzultační, organizační a propagační služby v oblasti zdravotnictví a rovněž uvádíme na trh vybrané specializované inovatiivní technologie a produkty. 

„Zdravotní péče je oblastí, která se týká každého z nás. Kvalita života je základní hodnotou, jejíž význam je plně realizován pouze tehdy, když je nějakým způsobem ovlivněn. Věda a výzkum přinášejí nové poznatky a možnosti a my se ujišťujeme, že jejich cesta pro pacienty není příliš dlouhá a komplikovaná.“

Mgr. Jana Prosserová

CEO

POJĎME SE POBAVIT O TOM, CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT

handshake.png

Mám zájem o Vaše služby, které mohou
pomoci našemu produktu.

stethoscope.png

Jsem lékař/ka či zdravotnický pracovník
a zajímají mě Vaše produkty. 

NAŠE ZASTOUPENÍ

Snažíme se naše produkty a technologie dostat k co nejširšímu spektru pacientů. Neomezujeme se proto pouze na Českou republiku, ale snažíme se expandovat.

 

Naše firma je v současné chvíli zastoupena v 6 zemích Evropy - Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina a Srbsko. 

Naše zastoupení.png

KDE SÍDÍLÍME

Brno, jako 2. největší město v ČR, dominuje jako město vědy a výzkumu, kde již předběhlo hlavní město Prahu. 70 tisíc vysokoškolských studentů, 1/5 kapacit výzkumu celé ČR, 17 miliard investic v letech 2011-2014 a další miliardy v současnosti, 400 firem s vlastním výzkumem a vývojem - to je charakteristika současného Brna. 

Na poli biomedicíny zde vyrostly unikátní instituce:

CEITEC,  RECAMO, národní uzly mezinárodních sítí ESFRI –BBMRI nebo CZECRIN a řada dalších.

Toto prostředí generuje každoročně inovace a nové poznatky, jež je třeba převést do praxe.

brno-g5e0b7b4b1_1920.jpg

Naši partneři

reknos.png
regulatory_house_logo_rgb (2016_10_24 10
logo DG jpg.jpg
PharmAround-Nadační-fond (1).png
bottom of page